Angajari

Pasionat de lumea auto? Atunci poti face parte din echipa AutoAtu, primul hypermarket online de piese auto din Romania.

Cautam colegi pentru urmatoarele pozitii:

IDENTIFICATOR PIESE AUTO

Candidatul ideal

  • Minim de experienta in domeniu (1 an)
  • Vanzarea si identificarea de piese si accesorii clientilor
  • Preluarea de comenzi telefonice si online
  • Responsabilitate si seriozitate
  • Capacitate de acumulare rapida a informatiilor
  • Atentie distributiva
  • Integrare pentru lucru in echipa
  • Prezentarea si promovarea produselor din stoc
  • Rezistenta la stres

Descrierea jobului

  • Identificator piese - Operator comenzi online
  • Procesare pe calculator a comenzilor primite online sau la magazin
  • Abilitati bune de comunicare „face to face” cu potentialul client
  • Verificarea produselor dintr-o comanda
  • Efectuarea disponibilitatii produselor dintr-o comanda
  • Salariu de baza garantat
  • Tichete de masa
  • Posibilitatea de a avansa in cadrul unei firme intr-o continua ascensiune

MAGAZIONER

Responsabilitati:

  • Receptionarea marfii
  • Pregatirea comenzilor
  • Expedierea comenzilor
  • Efectuarea distributiei de marfa cu respectarea programului de livrari
  • Participarea la inventarul stocului de marfa anual
  • Mentinerea ordinii si a curateniei in depozit

Candidatul ideal:

  • Studii medii (cunostinte medii de lucru in Excel)
  • Experienta in domeniu sau intr-unul similar, constituie un avantaj
  • Capacitate de a lucra in echipa
  • Punctualitate si responsabilitate, persoana serioasa si ordonata
  • Atentie sporita la detaliu (coduri produs, numar bucati produs)
  • Cazier judiciar fara antecedente penale

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant cu parte fixa
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare
  • Loc de munca intr-o companie serioasa, de prestigiu si in continua crestere

Cei interesati sunt rugati sa ne trimita CV-urile la adresa office@autoatu.ro sau sa ne sune la 021 444 7788.

Suport Clienti

Consultantii AutoAtu va stau la dispozitie pentru identificarea pieselor potrivite!

Tel :0759.029.292
: vanzari@autoatu.ro